Halkbank 2017 Esnaf Kredileri

Reklam Alanı 6

Halkbank 2017 Esnaf Kredileri

2017 yılının il günlerinden itibaren pek çok sektörde olduğu gibi ekonomi ve finans sektöründe de hareketlilikler yaşanmaya başlandı. Halkbank da 2017 yılında esnafın yüzünü güldürecek kampanyaları ile adını duyurdu.  Halkbank da esnaflara özel sıfır faizden başlayan ve uzun vadeli ödeme planı sunan krediler bulunmaktadır. Halkbank’ın yeni yılda esnafa ve sanatkârlara özel kredilerilerini sizler için derledik.

ESKKK Kefaleti İle Sunulan Kredi Paketi

Bu kredi paketinde işletmelere özel ödeme ve taksitlendirme imkânı sunulmaktadır. Yüzde 4 faiz oranı uygulanan ESKKK kefaletli kredilerde 60 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır. 60 aylık vadede ödeme periyotlarını işletmelerin talepleri doğrultusunda belirlemek mümkündür. Maksimum 60 aylık vade de 6 aylık, 3 aylık yahut aylık ödeme dönemlerinden biri seçilerek işlem yapılabilmektedir. Kredi miktarı bağlı bulunan ESKK kuruşunun risk türüne göre maksimum 150.000 TL olarak belirlenmiştir. 75.000 TL ve 100.000 TL limitle de kullanılabilmektedir.

ESKKK Kefaletsiz Krediler

Bu kredi türünde Halkbank işletmelerden ESKKK kefaleti aramamaktadır. Kefaletsiz son derece cazip bir kredi kampanyası olan ESKKK kefaletsiz kredi kampanyasında 60 aya kadar vade imkânı sunulmaktadır. Uygulanacak faiz oranı işletmeden işletmeye farklılık göstere bilmektedir. Aylık, 6 aylık yahut 3 aylık dönemlerle işletmelerin kullanacakları kredileri vadelendirmeleri mümkündür. Kredi üst limiti 150.000 TL olup, 100.000 ve 125.000 TL’lik seçenekleri de mevcuttur.

Sıfır Faizli Esnaf Kredisi

Halkbank tarafından esnaf ve sanatkârlara sıfır faizli şekilde tahsis edilecek bu krediden yararlanabilmeleri için esnaflarımızın Vergi Muafiyet Belgesi’ne sahip olmaları gerekmektedir. KOSGEB hibe desteğinden faydalanan işletmecilerin Halkbank sıfır faizli esnaf kredisinden faydalanma imkânları bulunmamaktadır. Sıfır faizli esnaf kredisinden yararlanmak isteyen esnafların kredi işlemleri sırasında ekstra olarak krediden yararlanmak isteme amaçlarını belirtmeleri gerekmektedir.

Halkbank Esnafa Destek Kredisi

Halkbank esnaf kredisi kampanyasından ödemeler aylık yahut 3 aylık periyotlar halinde gerçekleştirilmktedir.6 aylık ödeme imkânı bulunmamaktadır. Kredi kullanılabilecek üst limit 150.000 TL olup kredinin tamamını geri ödemek için süre 3 yıldır. Ödeme planı işletmelerin talepleri ve ödeme güçlerine göre Halkbank tarafından belirlenmektedir. Tüm detaylar ve yenilikler için en yakın Halkbank şubesine gitmenizi tavsiye ederiz.

Reklam Alanı 5
336x280

Üye OlŞifremi Unuttum