Evlilik Kredisi Nedir, Nasıl Alınır 2017

Reklam Alanı 6

Evlilik Kredisi Nedir, Nasıl Alınır 2017

2017 yılına girecek olmamızla birlikte, pek çok kişi yeni yılda evlenmenin hayallerini kuruyor. Ancak bununla birlikte evlenmenin, düğün ve balayı masraflarının en düzmenin ve bununla alakalı pek çok şeyin de kolay olmadığı aşikar. 2017 yılında evlenecek olan çiftler şimdiden en iyi şekilde düğünlerini yapabilmek amacıyla bankalara gidiyor ve buradaki evlilik kredileri adı altında bilinen kredileri inceliyorlar. Eğer siz de evlilik kredisi nedir, nasıl alınır ve bununla alakalı soruları merak ediyorsanız bu metin tam da size göre olabilmektedir. Çiftler bütçe yaptıktan sonra karşılarına çıkan tutardan daha fazlasını ödeyebileceklerinin bilincindedirler. Birçok kişinin durumla ilgili bütçesinin olmayışı, ailenin yeterli maddi imkanı sağlayamaması ve bununla alakalı birçok sebepten dolayı evlilik kredisi almak amacıyla bankaya gelerek kredi çekilmektedir.

Bankalar Evlilik Kredisi Veriyor mu?

Bankaların özel olarak evlilik kredisi şeklinde isimlendirdikleri bir kredi tipi bulunmuyor. Ancak bununla birlikte, kişilerin son derece avantajlı şartlardan evlenebilmelerini sağlamak amacıyla ise devreye bireysel ihtiyaç kredileri giriyor. Evlilik kredileri de ihtiyaç kredileri içerisinde yer alıyor ve çiftlerden herhangi biri de bu krediye başvurabiliyor. Bilinene göre 2017 yılından itibaren 48 aya çıkacak olan kredi vade oranları pek çok kişinin işine yarayacak türden gibi görünüyor. Zira pek çok kişi düşük taksit ay imkanlarından dolayı kredi almaya yanaşamıyordu. Şimdi evlilik kredisi almak isteyen kişiler hem bankalar birliğince belirlenmiş olan düşük faiz oranlarıyla kredi alabilme imkanına da sahip olacaklar. Ancak durum yalnızca bununla da bitmiyor. Kış sezonu içerisinde olduğumuz ve özellikle yıl başında evlenecek çiftler için ise bankaların yılbaşı kredi indirimlerinden yararlanarak da kredi sahibi olmak mümkün olarak görünüyor.

Evlilik kredisi nasıl alınır diyorsanız ve bu krediyi almaya çokça da ihtiyacınız varsa, konuyla ilgili yapacaklarınızdan bir tanesi de internet sitelerinden bankaların hangi oranlarda kredi verdiklerini takip etmek olacaktır. Zira her an kampanya değerleri değişiklik gösterebilmektedir. Henüz 2017 yılında olduğumuzdan ötürü kredi faiz oranları yüksek olarak seyretmektedir. Ancak bütün bir 2016 yılında söylenen olarak beklendiği gibi, kişiler kısa bir süre zarfı içerisinde oldukça düşük faiz oranlarından kredi alma imkanına da sahip olacaklardır. Bankaların

Evlilik Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç kredilerinde de faiz oranları sürekli olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bununla birlikte oldukça sayıda kişi evlilik kredisine başvurmakta pek çok kişi de Ziraat Bankası’ndan alacağı altın hesabını beklemektedir. 27 yaşına kadar evlenmek üzere açacağınız bu altın hesabında ciddi bir birikim yapabilir, birikiminiz 25.000 lirayı bulunca ise oldukça kısa bir süre içerisinde devletten 5000 liranızı da alabilirsiniz. Devlet destekli olarak verilen bu evlilik kredisi pek çok çiftin oldukça tercih ettiği bir kredi olarak dikkat çekmektedir. Siz de bu krediye başvurabilirsiniz.

Reklam Alanı 5
336x280

Üye OlŞifremi Unuttum